Swiggy Food Order & Delivery

Yemek Tarifleri Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 52,7 MB
  • Version 2.2.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Swiggy
Karnınız acıktıysa Swiggy Food Order mobil uygulaması ile canınızın istediğini sipariş verebilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirebileceğiniz Swiggy Food Order & Delivery mobil uygulaması içerisinden en yakın restoranlardan yemek siparişi verebilirsiniz. En sevdiğiniz yiyecek ve içecekleri Swiggy'de bulacaksınız. 

Amerikan gibi yabancı mutfakları da içeren kapınıza 30'dan fazla mutfak uygulama içerisinde sunuluyor. Sağlıklı veya abur cubur, sokak yemeği veya lüks yemek, yerel veya global, kahvaltı veya geç gece isteyenler, Swiggy'de her yemek seçeneğini bulacaksınız. Acıktığınız da dilediğiniz yemeği sipariş ederek evinize gelmesini sağlayın. 

Sadece size yakın olan lokantalardan değil, uzaktakilerden ve hatta sizden uzakta bulunanlardan da teslimat yapılır. Dilediğiniz yemeği yemek için anında sipariş verebilirsiniz. Yiyeceklerinizi sıcak ve taze pipetlemek tahattüt edilir. Gece geç saatlerde bile sipariş vererek hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz. 

Swiggy Food Order yemek siparişi vermek isterseniz uygulama içerisine girerek menülere göz atabilirsiniz. Kalite düzeyinin oldukça yüksek olduğu yemek listelerine göz atarak canınızın istediğini sipariş edebilirsiniz. Hızlı bir şekilde anında kapınıza kadar gelen yemeğinizin tadını çıkartın. 

Swiggy Food Order & Delivery indir
DİĞER SÜRÜMLER