Swiggy Food Order & Delivery

Yemek Tarifleri Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9,5 MB
  • Version 2.2.8
  • Dil Türkçe
  • Firma Swiggy
Swiggy Food Order mobil uygulaması sayesinde ne yesem diye düşünmeden sipariş verebileceksiniz.

Swiggy Food Order & Delivery mobil uygulamasını kullanarak, çevrenizdeki ve etrafınızdaki restoranlardan çevrimiçi yiyecek ve içecek siparişi verebilirsiniz. En yakın restoranlardan canınızın istediğini sipariş etmek isterseniz Swiggy Food Order uygulamasından kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. 

Dominos, KFC, Burger King, Pizza Hut, FreshMenu, Mc Donald en, metro, Faasos, Cafe Coffee Day, Taco gibi zincirlerden de bölgenizde mahallenizde yerel eklemleri, favori kafeler, lüks ve elit restoranlardan yiyecek siparişi vermek isterseniz uygulamadan kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Siz yemek yemeye çıkmadan yemek sizin ayağınıza gelsin. Ruh halinize göre ne yemek istediğinize karar vermek için uygulamanın içerisinde yer alan menülere göz atın. 

Yiyecek ve içerikler müşterilere özel bir şekilde hazırlanmaktadır. Bu sebeple uygulamadan rahatlıkla sipariş vererek vakit geçirmeden yemeğinizin gelmesini bekleyebilir. Siparişinizin hazır olup olmadığını kontrol etmek için restorana aramanıza gerek yok.

Swiggy'de, teslimatınızı doğrudan restorandan kapınıza kadar takip edebileceksiniz. Yemek yemenin keyfini çıkarmak artık Swiggy Food Order uygulaması sayesinde sağlıklı yemekler yemenin keyfini çıkartın. Uygulamayı Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Swiggy Food Order & Delivery indir
DİĞER SÜRÜMLER